507 831 528 || PN-PT: 6:00-22:00 || SB: 8:00-21:00 || ND: 08:00-21:00biuro@skyfitness24.pl

GRAFIK / plan zajęć

Home / GRAFIK / plan zajęć

Plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Indoor Walking
Kamila
08:30 - 09:20
Tabata
Marcela
08:30 - 09:20
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Indoor Walking
Marcela
17:00 - 17:50
18:00
Brazylijskie pośladki i jędrne uda
Ruda
18:00 - 18:50
ABT
Iwonka K
18:00 - 18:50
Hardcore - Brzuch
Ruda
18:00 - 18:50
Pilates Joga Ball
Julia S.
18:00 - 18:50
Jumping Frog
Kamila
18:00 - 18:50
19:00
Shape
Marcela
19:00 - 19:50
Sztangi
Asia
19:00 - 19:50
Yoga
Julia S.
19:00 - 19:50

Indoor Walking
19:00 - 19:50
Marcela
Tabata
Iwonka K
19:00 - 19:50
Indoor Walking
Kamila
19:00 - 19:50
20:00
Indoor Walking
Marcela
20:00 - 20:50
Cross
Adrian
20:00 - 20:50

Stretching
Kamila
20:00 - 20:50
Indoor Walking
Kamila
20:00 - 20:50

Poniedziałek

  • Brazylijskie pośladki i jędrne uda
    18:00 - 18:50
  • Shape
    19:00 - 19:50
  • Indoor Walking
    20:00 - 20:50

Wtorek

  • Indoor Walking
    08:30 - 09:20
  • ABT
    18:00 - 18:50
  • Sztangi
    19:00 - 19:50
  • Cross
    20:00 - 20:50
  • Stretching
    20:00 - 20:50

Środa

Czwartek

  • Indoor Walking
    17:00 - 17:50
  • Pilates Joga Ball
    18:00 - 18:50
  • Tabata
    19:00 - 19:50

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
ABT
Iwonka K
18:00 - 18:50

Wtorek

  • ABT
    18:00 - 18:50
No events available in aktywna-mama category!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Indoor Walking
Kamila
08:30 - 09:20
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Indoor Walking
Marcela
17:00 - 17:50
18:00
Brazylijskie pośladki i jędrne uda
Ruda
18:00 - 18:50
19:00
Indoor Walking
19:00 - 19:50
Marcela
Indoor Walking
Kamila
19:00 - 19:50
20:00
Indoor Walking
Marcela
20:00 - 20:50
Indoor Walking
Kamila
20:00 - 20:50

Poniedziałek

  • Brazylijskie pośladki i jędrne uda
    18:00 - 18:50
  • Indoor Walking
    20:00 - 20:50

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Yoga
Julia S.
19:00 - 19:50

Środa

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Hardcore - Brzuch
Ruda
18:00 - 18:50

Środa

No events available in hardcore-workout category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Indoor Walking
Kamila
08:30 - 09:20
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Indoor Walking
Marcela
17:00 - 17:50
18:00
19:00
Indoor Walking
19:00 - 19:50
Marcela
Indoor Walking
Kamila
19:00 - 19:50
20:00
Indoor Walking
Marcela
20:00 - 20:50
Cross
Adrian
20:00 - 20:50
Indoor Walking
Kamila
20:00 - 20:50

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No event hours available!
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Jumping Frog
Kamila
18:00 - 18:50

Piątek

No event hours available!
No events available in mama-i-ja category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Pilates Joga Ball
Julia S.
18:00 - 18:50

Czwartek

  • Pilates Joga Ball
    18:00 - 18:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Stretching
Kamila
20:00 - 20:50

Wtorek

  • Stretching
    20:00 - 20:50
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Sztangi
Asia
19:00 - 19:50

Wtorek

  • Sztangi
    19:00 - 19:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Tabata
Marcela
08:30 - 09:20
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Tabata
Iwonka K
19:00 - 19:50

Czwartek

  • Tabata
    19:00 - 19:50

Piątek

  • Tabata
    08:30 - 09:20
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No events available in zajecia-korekcyjne category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Shape
Marcela
19:00 - 19:50

Poniedziałek

  • Shape
    19:00 - 19:50
No event hours available!
No events available in body-workout-2 category!
No events available in kettle-2 category!
No events available!

Plan naszego klubu

Strefa klienta eFitness

Korty

Tenisowe

REZERWACJA
+48 767 450 035