507 831 528 || PN-PT: 6:00-23:00 || SB: 7:00-22:00 || ND: 8:00-22:00biuro@skyfitness24.pl

GRAFIK / plan zajęć

Home / GRAFIK / plan zajęć

Plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Shape
Kuba
08:30 - 09:20

Joga
Rafał
09:30 - 10:20
09:00
Trening obwodowy
Marcin
09:00 - 09:50
Sztangi
Marcin
09:00 - 09:50
ABT
Marcin
09:00 - 09:50
10:00
Joga
Rafał
10:00 - 10:50
11:00
Brazylijskie pośladki
Ruda
11:00 - 11:50
Body Bar
Ruda
11:00 - 11:50
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Zdrowy kręgosłup
Ula
17:00 - 17:50
Płaski Brzuch / Jędrne pośladki
Gosia
17:00 - 17:50
Cellu Stop
Gosia
17:00 - 17:50
Zumba
BASIC
17:00 - 17:50
Adam
TRX
Marcin
17:00 - 17:50
18:00
Hardcore - Brzuch
Ruda (Sala Fitness)
18:00 - 18:50
ABT
Marcin
18:00 - 18:50
Brazylijskie pośladki
Ruda
18:00 - 18:50

Zdrowe Ciało - Kids
Kuba
18:00 - 18:50
Body Bar
Ruda
18:00 - 18:50
Pilates
Marcin
18:00 - 18:50
19:00
Cellu Stop
Gosia
19:00 - 19:50

Trening obwodowy
Marcin
19:00 - 19:50
Sztangi
Marcin
19:00 - 19:50
Joga
Rafał
19:00 - 19:45

Trening obwodowy
Marcin
19:00 - 19:50
Functional Step
Marcin
19:00 - 19:50
Trening obwodowy
Marcin
19:00 - 19:50
siłownia

Zumba
Adam
19:00 - 19:50
20:00
Cross Training
Adrian
20:00 - 20:50

Streching powięziowy
Marcin
20:00 - 20:50
Zumba
Adam
20:00 - 20:50
Cross Training
Adrian
20:00 - 20:50

TRX
Marcin
20:15 - 21:00
Indoor spinning
Piotr (Siłownia)
20:00 - 20:50

Sztangi
Marcin
20:00 - 20:50
Tabata
20:00 - 20:50
21:00
TRX
Marcin
21:00 - 21:50

Poniedziałek

  • Zdrowy kręgosłup
    17:00 - 17:50
  • Hardcore - Brzuch
    18:00 - 18:50
  • Cellu Stop
    19:00 - 19:50
  • Trening obwodowy
    19:00 - 19:50
  • Cross Training
    20:00 - 20:50
  • Streching powięziowy
    20:00 - 20:50
  • TRX
    21:00 - 21:50

Wtorek

  • Shape
    08:30 - 09:20
  • Joga
    09:30 - 10:20
  • Płaski Brzuch / Jędrne pośladki
    17:00 - 17:50
  • ABT
    18:00 - 18:50
  • Sztangi
    19:00 - 19:50
  • Zumba
    20:00 - 20:50

Środa

  • Trening obwodowy
    09:00 - 09:50
  • Cellu Stop
    17:00 - 17:50
  • Brazylijskie pośladki
    18:00 - 18:50
  • Zdrowe Ciało - Kids
    18:00 - 18:50
  • Joga
    19:00 - 19:45
  • Trening obwodowy
    19:00 - 19:50
  • Cross Training
    20:00 - 20:50
  • TRX
    20:15 - 21:00

Czwartek

  • Sztangi
    09:00 - 09:50
  • Zumba
    17:00 - 17:50
  • Body Bar
    18:00 - 18:50
  • Functional Step
    19:00 - 19:50
  • Indoor spinning
    20:00 - 20:50
  • Sztangi
    20:00 - 20:50

Piątek

  • ABT
    09:00 - 09:50
  • Joga
    10:00 - 10:50
  • TRX
    17:00 - 17:50
  • Pilates
    18:00 - 18:50
  • Trening obwodowy
    19:00 - 19:50
  • Zumba
    19:00 - 19:50
  • Tabata
    20:00 - 20:50

Sobota

  • Brazylijskie pośladki
    11:00 - 11:50

Niedziela

  • Body Bar
    11:00 - 11:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
ABT
Marcin
09:00 - 09:50
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
ABT
Marcin
18:00 - 18:50

Wtorek

  • ABT
    18:00 - 18:50

Piątek

  • ABT
    09:00 - 09:50
No events available in aktywna-mama category!
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Płaski Brzuch / Jędrne pośladki
Gosia
17:00 - 17:50

Wtorek

  • Płaski Brzuch / Jędrne pośladki
    17:00 - 17:50
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Shape
Kuba
08:30 - 09:20
09:00
10:00
11:00
Brazylijskie pośladki
Ruda
11:00 - 11:50
Body Bar
Ruda
11:00 - 11:50
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Brazylijskie pośladki
Ruda
18:00 - 18:50
Body Bar
Ruda
18:00 - 18:50

Wtorek

  • Shape
    08:30 - 09:20

Środa

  • Brazylijskie pośladki
    18:00 - 18:50

Czwartek

  • Body Bar
    18:00 - 18:50

Sobota

  • Brazylijskie pośladki
    11:00 - 11:50

Niedziela

  • Body Bar
    11:00 - 11:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Cellu Stop
Gosia
17:00 - 17:50
18:00
19:00
Cellu Stop
Gosia
19:00 - 19:50

Poniedziałek

  • Cellu Stop
    19:00 - 19:50

Środa

  • Cellu Stop
    17:00 - 17:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Cross Training
Adrian
20:00 - 20:50
Cross Training
Adrian
20:00 - 20:50

Poniedziałek

Środa

No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Trening obwodowy
Marcin
19:00 - 19:50

Środa

  • Trening obwodowy
    19:00 - 19:50
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Zdrowe Ciało - Kids
Kuba
18:00 - 18:50

Środa

  • Zdrowe Ciało - Kids
    18:00 - 18:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Functional Step
Marcin
19:00 - 19:50

Czwartek

  • Functional Step
    19:00 - 19:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Hardcore - Brzuch
Ruda (Sala Fitness)
18:00 - 18:50

Poniedziałek

No events available in hardcore-workout category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Indoor spinning
Piotr (Siłownia)
20:00 - 20:50

Czwartek

  • Indoor spinning
    20:00 - 20:50
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Joga
Rafał
09:30 - 10:20
10:00
Joga
Rafał
10:00 - 10:50
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Joga
Rafał
19:00 - 19:45

Wtorek

Środa

Piątek

No event hours available!
No event hours available!
No events available in mama-i-ja category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Pilates
Marcin
18:00 - 18:50

Piątek

  • Pilates
    18:00 - 18:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Streching powięziowy
Marcin
20:00 - 20:50

Poniedziałek

  • Streching powięziowy
    20:00 - 20:50
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Sztangi
Marcin
09:00 - 09:50
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Sztangi
Marcin
19:00 - 19:50
20:00
Sztangi
Marcin
20:00 - 20:50

Wtorek

  • Sztangi
    19:00 - 19:50

Czwartek

  • Sztangi
    09:00 - 09:50
  • Sztangi
    20:00 - 20:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Tabata
20:00 - 20:50

Piątek

  • Tabata
    20:00 - 20:50
No event hours available!
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Trening obwodowy
Marcin
09:00 - 09:50
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Trening obwodowy
Marcin
19:00 - 19:50
Trening obwodowy
Marcin
19:00 - 19:50
siłownia

Poniedziałek

  • Trening obwodowy
    19:00 - 19:50

Środa

  • Trening obwodowy
    09:00 - 09:50

Piątek

  • Trening obwodowy
    19:00 - 19:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
TRX
Marcin
17:00 - 17:50
18:00
19:00
20:00
TRX
Marcin
20:15 - 21:00
21:00
TRX
Marcin
21:00 - 21:50

Poniedziałek

  • TRX
    21:00 - 21:50

Środa

  • TRX
    20:15 - 21:00

Piątek

  • TRX
    17:00 - 17:50
No event hours available!
No events available in zajecia-korekcyjne category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Zdrowy kręgosłup
Ula
17:00 - 17:50

Poniedziałek

  • Zdrowy kręgosłup
    17:00 - 17:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Zumba
BASIC
17:00 - 17:50
Adam
18:00
19:00
Zumba
Adam
19:00 - 19:50
20:00
Zumba
Adam
20:00 - 20:50

Wtorek

  • Zumba
    20:00 - 20:50

Czwartek

  • Zumba
    17:00 - 17:50

Piątek

  • Zumba
    19:00 - 19:50
No events available in body-workout-2 category!
No events available in kettle-2 category!
No events available!

Plan naszego klubu

Strefa klienta eFitness

Korty

Tenisowe

REZERWACJA
+48 767 450 035