507 831 528 || PN-PT: 6:00-23:00 || SB: 7:00-22:00 || ND: 8:00-22:00biuro@skyfitness24.pl

GRAFIK / plan zajęć

Home / GRAFIK / plan zajęć

Plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
ABT
Marcin
08:45 - 09:35
Sztangi
Marcin
08:45 - 09:35
09:00
Joga *
09:15 - 10:05
10:00
11:00
Brazylijskie pośladki
Ruda
11:00 - 11:50
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Zdrowy kręgosłup
Ula
17:10 - 18:00
Shape
Gosia
17:10 - 18:00
18:00
Hardcore - Brzuch
Ruda
18:10 - 19:00
ABT
Marcin
18:10 - 19:00
Brazylijskie pośladki
Ruda
18:10 - 19:00
Body Bar
Ruda
18:10 - 19:00
Pilates
Marcin
18:10 - 19:00
19:00
Shape
Gosia
19:10 - 20:00

Trening obwodowy
Marcin
19:10 - 20:00
Sztangi
Marcin
19:10 - 20:00
Trening obwodowy
Marcin
19:10 - 20:00

Kettle
Marcin
19:10 - 20:00

Zumba
Adam
19:10 - 20:00
Trening obwodowy
Marcin
19:10 - 20:00
20:00
Streching powięziowy
Marcin
20:10 - 21:00
Cross Training
Adrian (siłownia)
20:00 - 20:50

Zumba
Adam
20:10 - 21:00
TRX
Marcin
20:10 - 21:00
Cross Training
Adrian (siłownia)
20:00 - 20:50

Streching powięziowy
Marcin
20:00 - 20:50
Tabata
Marcin
20:10 - 21:00
21:00
TRX
Marcin
21:10 - 22:00

Poniedziałek

Wtorek

  • Joga *
    09:15 - 10:05
  • Shape
    17:10 - 18:00
  • ABT
    18:10 - 19:00
  • Sztangi
    19:10 - 20:00
  • Cross Training
    20:00 - 20:50
  • Zumba
    20:10 - 21:00

Środa

Czwartek

  • Sztangi
    08:45 - 09:35
  • Body Bar
    18:10 - 19:00
  • Kettle
    19:10 - 20:00
  • Zumba
    19:10 - 20:00
  • Cross Training
    20:00 - 20:50
  • Streching powięziowy
    20:00 - 20:50

Piątek

  • Pilates
    18:10 - 19:00
  • Trening obwodowy
    19:10 - 20:00
  • Tabata
    20:10 - 21:00

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
ABT
Marcin
08:45 - 09:35
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
ABT
Marcin
18:10 - 19:00

Wtorek

  • ABT
    18:10 - 19:00

Środa

  • ABT
    08:45 - 09:35
No events available in aktywna-mama category!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Brazylijskie pośladki
Ruda
11:00 - 11:50
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Shape
Gosia
17:10 - 18:00
18:00
Brazylijskie pośladki
Ruda
18:10 - 19:00
Body Bar
Ruda
18:10 - 19:00
19:00
Shape
Gosia
19:10 - 20:00

Poniedziałek

  • Shape
    19:10 - 20:00

Wtorek

  • Shape
    17:10 - 18:00

Środa

  • Brazylijskie pośladki
    18:10 - 19:00

Czwartek

  • Body Bar
    18:10 - 19:00

Sobota

  • Brazylijskie pośladki
    11:00 - 11:50
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Cross Training
Adrian (siłownia)
20:00 - 20:50
Cross Training
Adrian (siłownia)
20:00 - 20:50

Wtorek

Czwartek

No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Trening obwodowy
Marcin
19:10 - 20:00

Środa

  • Trening obwodowy
    19:10 - 20:00
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Hardcore - Brzuch
Ruda
18:10 - 19:00

Poniedziałek

No events available in hardcore-workout category!
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Joga *
09:15 - 10:05
10:00

Wtorek

No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Kettle
Marcin
19:10 - 20:00

Czwartek

  • Kettle
    19:10 - 20:00
No events available in mama-i-ja category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Pilates
Marcin
18:10 - 19:00

Piątek

  • Pilates
    18:10 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Streching powięziowy
Marcin
20:10 - 21:00
Streching powięziowy
Marcin
20:00 - 20:50

Poniedziałek

  • Streching powięziowy
    20:10 - 21:00

Czwartek

  • Streching powięziowy
    20:00 - 20:50
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Sztangi
Marcin
08:45 - 09:35
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Sztangi
Marcin
19:10 - 20:00

Wtorek

  • Sztangi
    19:10 - 20:00

Czwartek

  • Sztangi
    08:45 - 09:35
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Tabata
Marcin
20:10 - 21:00

Piątek

  • Tabata
    20:10 - 21:00
No event hours available!
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Trening obwodowy
Marcin
19:10 - 20:00
Trening obwodowy
Marcin
19:10 - 20:00

Poniedziałek

  • Trening obwodowy
    19:10 - 20:00

Piątek

  • Trening obwodowy
    19:10 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
TRX
Marcin
20:10 - 21:00
21:00
TRX
Marcin
21:10 - 22:00

Poniedziałek

  • TRX
    21:10 - 22:00

Środa

  • TRX
    20:10 - 21:00
No event hours available!
No events available in zajecia-korekcyjne category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Zdrowy kręgosłup
Ula
17:10 - 18:00

Poniedziałek

  • Zdrowy kręgosłup
    17:10 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Zumba
Adam
19:10 - 20:00
20:00
Zumba
Adam
20:10 - 21:00

Wtorek

  • Zumba
    20:10 - 21:00

Czwartek

  • Zumba
    19:10 - 20:00
No events available in body-workout-2 category!
No events available in kettle-2 category!
No events available!

Plan naszego klubu

Strefa klienta eFitness

Korty

Tenisowe

REZERWACJA
+48 767 450 035